Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

Strona główna / Hola Barcelona!

Hola Barcelona!

Barcelona to dynamiczne i piękne miasto położone na wybrzeżu Morza Śródziemnego w północno-wschodniej Hiszpanii. Jest stolicą regionu Katalonia i jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych, historycznych i turystycznych w Europie. Miasto słynie z unikalnego połączenia tradycji i nowoczesności, co jest widoczne w jego architekturze, kuchni, sztuce i stylu życia. W Barcelonie można podziwiać oszałamiające dzieła architekta Antoniego Gaudí, takie jak nieukończona świątynia Sagrada Familia, Park Güell i Casa Batlló. Wąskie uliczki gotyckiej dzielnicy Barri Gòtic kryją liczne zabytki historyczne i urokliwe place.

Маршрут:
 • Wylot: Warszawa Chopin 19.12.2024
 •   —  
 • Przylot: Barcelona 19.12.2024
 •   —  
 • Wylot: Barcelona 23.12.2024
 •   —  
 • Przylot: 23.12.2024
 •   —  
Daty
Tam: 19.12.2024
Powrót: 23.12.2024
Другие даты
OBJAZD I WYPOCZYNEK

4 nocy

RODZAJ WYJAZDU

Wycieczki objazdowe

TRANSPORT

Samolot, autokar

CENA

3 919 zł. za osobę

Программа тура
Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Przylot do Barcelony i transfer do hotelu. Jeżeli pozwolą na to godziny przylotu zaproponujemy przejazd środkami komunikacji miejskiej na Plac Kataloński do Centrum Handlowego El Corte Ingles. To jedno z większych galerii handlowych w Hiszpanii. Dodatkowo na ostatnim piętrze Centrum Handlowego znajduję się przeszklona restauracja ze wspaniałą panoramą na Barcelonę.

Dzień 2

Po zjedzeniu śniadania, wybierzemy się środkami komunikacji miejskiej do najważniejszego kościoła w Hiszpanii, czyli do Sagrada Familia. To niesamowite dzieło jest projektem słynnego architekta miasta, Antoniego Gaudí, który nadał Barcelonie jej wyjątkowy charakter. Wartość kościoła wynika z jego wyjątkowej i skomplikowanej formy, sprawiającej, że jest to jedna z najbardziej niezwykłych budowli na świecie. Nie tylko podziwiamy oryginalną fasadę Sagrada Familia, ale także odkrywamy jej niezwykłe wnętrza. Następnie przeniesiemy się na Paseo de Gracia, gdzie możemy podziwiać kolejne unikalne dzieła Gaudíego – Casa Batlló i Casa Mila. To niezwykle fotografowane kamienice, które są prawdziwymi arcydziełami architektury. Kolejnym przystankiem będzie Plac Kataloński, skąd wyruszymy na spacer ulicą Las Ramblas – najsłynniejszą arterią Barcelony. To serce miasta, miejsce, w którym Katalończycy spotykają się przy kawie, piwie czy tapas. Podziwimy także Palacio Guell, wpisane na listę UNESCO, gdzie będziemy mieli okazję wejść do środka. Następnie czas wolny, idealny moment, aby skosztować lokalnych smakołyków i napić się sangrii na słynnym barcelońskim targu La Boqueria. W drugiej części dnia proponujemy coś dla miłośników sportu – zwiedzanie Muzeum FC Barcelony. To prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej, pełna niezapomnianych wrażeń i okazja do poznania historii klubu. Dla zainteresowanych jest możliwość odwiedzenia jednego z największych oceanariów w Hiszpanii – Aquarium de Barcelona (wejście płatne dodatkowo, ok. 25 EUR/os.). Na zakończenie dnia wrócimy do hotelu środkami komunikacji publicznej, a wieczorem będzie możliwość uczestnictwa w pokazie flamenco (koszt ok. 45 EUR/os.).

Dzień 3

Rozpoczniemy ten dzień w pięknie zaprojektowanym ogrodzie, który jest znany jako Park Güell. Otoczony bujną roślinnością, ten ogromnie popularny park oferuje niezwykłe widoki. Następnie przeniesiemy się do urokliwej dzielnicy gotyckiej, zwanej „Barri Gòtic”. To serce starego miasta, gdzie wąskie uliczki, urokliwe place, średniowieczna architektura tworzą wyjątkową atmosferę. W czasie spaceru po tej dzielnicy będziemy mieli okazję zwiedzić Bazylikę Santa Maria del Mar, pochodzącą z XIV wieku, która jest uważana za najwspanialszy przykład gotyckiej architektury w całej Katalonii. To właśnie tutaj, w tych malowniczych zakątkach, osadził swoją powieść „Katedra w Barcelonie” Idelfonso Falcones. W trakcie dnia będzie również czas wolny, który można wykorzystać na lunch w jednej z urokliwych knajpek charakterystycznych dla tej dzielnicy lub na odwiedzenie pobliskiego Muzeum Picassa. Na zakończenie programu udamy się do zachodniej części miasta, aby wjechać kolejką na malownicze Wzgórze Montjuïc. Stąd będziemy mogli podziwiać zachwycającą panoramę miasta i portu, co będzie wspaniałym pożegnaniem Barcelony. Następnie wrócimy do hotelu.

Dzień 4

Tego dnia mamy propozycję opcjonalnej wycieczki dla chętnych do Klasztoru Montserrat. To doskonała okazja, aby wyjść poza granice Barcelony i spędzić czas w otoczeniu przyrody. W trakcie podróży zatrzymamy się w sercu regionu winiarskiego – Penedes, znanego z produkcji Cavy, czyli charakterystycznego hiszpańskiego wina musującego. W jednym z winnic poznamy proces produkcji tego trunku oraz będzie okazja do odpoczynku podczas degustacji cavy i tapas. Następnie kierujemy się w stronę malowniczo położonego Montserrat. To masyw górski oddalony o około 40 km od Barcelony. Nazwa „Montserrat” oznacza „postrzępioną górę”, nawiązując do charakterystycznych kształtów skał. Klasztor i sanktuarium, zbudowane w XI wieku na wysokości około 720 m n.p.m., stanowią ważne miejsce kultu religijnego w Hiszpanii. Tutaj znajduje się również figura patronki Katalonii, Czarnej Madonny, nazywanej przez Katalończyków „La Moreneta”. To jedna z głównych atrakcji regionu i nieodzowny punkt dla każdego odwiedzającego Katalonię. Podczas wizyty w klasztorze będziemy mieli okazję zobaczyć Bazylikę oraz figurę Czarnej Madonny. Czekają na nas także degustacje słodkiego katalońskiego ciasta – Coca de Sant Joan oraz lokalnych likierów. Po zakończonej wizycie wrócimy do hotelu wieczorem. (Aby wycieczka odbyła się, wymagana jest minimalna liczba uczestników – 15 osób). Dla pozostałych gości zapewniamy wolny czas.

Dzień 5

Śniadanie. Wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Powrót do Polski.

Koszt oferty

Daty
Wylot z (miasto):
Noce w hotelu
Typ posiłku
Cena
Daty
Wylot z (miasto):
Typ posiłku
Noce w hotelu
Cena
Tam: 19.12.2024
Powrót: 23.12.2024
Warszawa
4
Śniadanie + kolacja
3919 zł Cena za osobę w pokoju 2-osobowym

Cena obejmuje:

 • Przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe
 • Transfery Lotnisko-Hotel_Lotnisko i klimatyzowanym autokarem podczas objazdu
 • Zakwaterowanie w hotelu
 • Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje
 • Program turystyczny, opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż)

Dodatkowo płatne:

 • Wydatki własne
 • Wizyta do jednego z większych oceanariów w Hiszpanii – Aquarium de Barcelona (ok. 25Eur/os.)
 • Możliwość obejrzenia pokazu flamenco ( ok. 45 Eur/os.)

Еще больше туров

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
6.1
First Minute
Majorka, Hiszpania
MLL Caribbean Bay 3*
3629 zł za osobę
Warszawa
14.08.2024-21.08.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.8
Gwarancja
Andaluzja, Hiszpania
Andaluzja – W krainie flamenco
4280 zł za osobę
Warszawa
24.05.2024-31.05.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.5
First Minute
Majorka, Hiszpania
Iberostar Selection Albufera Park 4*
5930 zł za osobę
Warszawa
05.05.2024-12.05.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.8
First Minute
Wyspy Kanaryjskie, Teneryfa
Fantasia Bahia Principe Tenerife 5*
8379 zł za osobę
Warszawa
11.07.2024-18.07.2024/ 7 nocy