Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

Strona główna / Opinie

Co klienci mówią o nas

Jesteśmy dumni, z naszej wyjątkowej obsługi, którą razem tworzymy dla naszych klientów. Słowa to za mało, więc sprawdź sam. Poniżej znajdziesz też kilka prawdziwych opinii o współpracy z Krok Travel.


Podziel się swoimi wrażeniami!

Podziel opinią
Opinie
Opinie naszych turystów
Lucyna
01.04.2024
Lucyna

Pełen profesjonalizm, z tego biura podróży właśnie wróciłam z Egiptu . Organizacja i kontakt z klientem na odpowiednim poziomie. Polecam wszystkim.

Monikaaaa
13.12.2023
Monikaaaa

Firma ma profesjonalne podejście do klienta. Nie tylko doradzi i pomoże na każdym etapie kupna wycieczki, ale także chętnie daje wskazówki i rady odnośnie obranego kierunku. (Byłam w Egipcie, który nie należy do najbezpieczniejszych krajów). Można odnieść wrażenie, że w każdą wycieczkę jest zaangażowany cały zespół, co jeszcze bardziej utwierdza w skorzystaniu z ich usług. Co więcej firma oferuje swoją pomoc podczas pobytu jak i jest zainteresowana wrażeniami po odbytym urlopie. Polecam biuro podróży Krok Travel, ponieważ uważam, że takiej usługi powinniśmy oczekiwać. PS Pozdrawiam Ilije

Aleksander
30.11.2023
Aleksander

Chciałbym podkreślić wyjątkowy indywidualny sposób obsługi w agencji turystycznej Krok. Personel nie tylko starannie wysłuchał moich preferencji podróżniczych, ale także zrozumiał moje marzenia związane z podróżą do Indii. Z ich pomocą udało się stworzyć spersonalizowany pakiet wakacyjny, który spełnił wszystkie moje oczekiwania. To uczucie, gdy agencja angażuje się w zrozumienie potrzeb klienta, sprawia, że Krok wyróżnia się na tle innych. Dzięki temu podejściu moja podróż stała się nie tylko wyjątkowa, ale także niezapomniana. Polecam Krok wszystkim poszukującym nie tylko wycieczki, ale także wyjątkowego doświadczenia podróżniczego, dostosowanego do ich własnych oczekiwań i marzeń.

Anatoliusz
30.11.2023
Anatoliusz

Nie mogę nie podkreślić nie tylko profesjonalizmu, lecz także dbałości o detale ze strony zespołu Krok podczas mojej podróży na Islandię. Doskonałe przygotowanie, zorganizowane i różnorodne atrakcje oraz bezproblemowa koordynacja wszystkich elementów podróży sprawiły, że mogłem naprawdę cieszyć się każdą chwilą. Krok nie tylko dostarczył podróży, ale także stworzył dla mnie niepowtarzalne przeżycie. Jestem wdzięczny za ich zaangażowanie, dzięki któremu podróżowanie stało się prawdziwą przyjemnością. Polecam z całego serca tę agencję każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość usług i niezapomniane podróże.