Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

O nas

Z nami nie będziesz musiał wybierać między plażą a aktywnością, zakupami a muzeami. Wiemy, jak ułożyć unikalne puzzle z Twoich pragnień, aby stały się Twoją osobistą mapą poszukiwań skarbów. Nawet jeśli sam nie wiesz dokładnie, czego chcesz, mamy Cię czym zainspirować.

POŁĄCZ SIĘ!

 

image-1
Godziny otwarcia

pn. – sb.: 10:00-20:00

Наш адрес

Fabryka Norblina, poziom -1 plater, ul. Żelazna 51/53, 00-841 Warszawa

Nasze wycieczki
Last Minute
Wycieczki objazdowe
Wycieczki egzotyczne
All inclusive
Dla dorosłych 16+

ВInspiruj się, aby inspirować innych

Czy znasz to uczucie, gdy droga prowadzi Cię do miejsca tak niesamowitego, że musisz podzielić się z kimś swoją radością? Może to być zapierający dech w piersiach widok z góry lub świt nad morzem. A może mała rodzinna restauracja z najsmaczniejszymi śniadaniami lub świątynia, w której przed nabożeństwem odbywa się śpiew. Fajerwerki na letnim festiwalu lub płatki śniegu tańczące cicho w porannym leśnym powietrzu. Nawet najlepszy aparat nie może tego uchwycić. Te chwile są wyjątkowe. 

Ale jeśli podzielisz się nimi z innymi, pozwolisz im poczuć to samo, wtedy ta wyjątkowa rozkosz może zostać ponownie przeżyta.

W ten sposób stworzyliśmy KROK TRAVEL. Podczas naszych wędrówek zgromadziliśmy tak wiele wrażeń, wiedzy, tras i sztuczek życia, że nie można ich już zachowywać tylko dla siebie. Chcemy się nimi dzielić i inspirować innych do odkrywania tego świata.

Kiedy stoisz na szczycie, możesz ocenić swoją drogę na górę i utorować najwygodniejszy kurs. Gdzie można było skrócić, a gdzie zatrzymać się, aby odpocząć i cieszyć się widokiem. W ten sposób zbieramy naszą kolekcję podróży: skrupulatnie badamy każdy drobiazg, patrzymy pod różnymi kątami, wybieramy najbardziej niezwykłe perspektywy. Aby w końcu zaprojektować/złożyć/ połączyć w całość – w dokładnie TĘ WYJĄTKOWĄ podróż.

Każdy krok naszych tras zbadaliśmy własnymi stopami, każdy zakręt widzieliśmy na własne oczy. Odkryliśmy na nowo miasta, spacerując ulicami, o których przewodnicy nie wiedzą. Zbadaliśmy wybrzeża i znamy najlepsze dojścia do morza. Powiemy Ci, skąd roztacza się najlepszy widok na zorzę polarną, do której fabryki sera warto wybrać się na ser warzony z pokolenia na pokolenie, gdzie zbierane są najlepsze ostrygi podawane z cytryną, chlebem i masłem oraz lampką białego wina, na który pchli targ wybrać się w poszukiwaniu skarbów w stylu vintage i wiele, wiele więcej.

Nie zachowaliśmy naszych wspomnień pod zamkiem w dziennikach podróży. Nasza kolekcja podróży jest jak kolekcja muszli, która jest przechowywana na wszystkich wybrzeżach wszystkich mórz na świecie. Każda skorupka ma swój niepowtarzalny wygląd i historię, podobnie jak każda podróż ma swoje własne cechy i wyjątkowe chwile. Ale najważniejsze jest to, że nie trzymamy jej pod kluczem: każdy może zobaczyć tę kolekcję. I zabrać ze sobą, wracając z pełnymi kieszeniami wrażeń i emocji, które nigdy nie stracą na wartości.

Podróże to nie tylko wakacje, ale także odkrywanie nowych światów: nowych przestrzeni, nowych wrażeń, nowych ludzi. Na całym świecie szukamy wyjątkowych miejsc nieznanych tłumom turystów i dodajemy je do naszej kolekcji, aby później podzielić się z wami. 

Stawiamy na maksymalnie uczciwą cenę, ponieważ chcemy dzielić się naszymi wrażeniami z jak największą liczbą osób, którzy, tak jak i my, są głodni wrażen.  W końcu wyjątkowość i ekskluzywność są dostępne wtedy, kiedy wiesz, że szukasz i rozumiesz swoich klientów. 

Aby podróż przebiegała sprawnie i dawała tylko pozytywne emocje, nasz zespół jest zawsze w kontakcie. Dlatego jeśli chcesz zmienić hotel, odwiedzić wyjątkowy występ, zarezerwować stolik w niezwykłej restauracji, zaufaj nam. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc ci osiągnąć to, czego chcesz.

Droga zawsze składa się z kroków. Zapraszamy do jej przejścia wraz z KROK TRAVEL!