Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

Strona główna / Hiszpańska Wyprawa El Clasico

Hiszpańska Wyprawa El Clasico

Hiszpania jest krajem o bogatej historii, nasyconej wpływami różnych kultur, co sprawia, że ​​każde jej miasto jest niepowtarzalne i pełne unikalnego uroku. Od słynnej Barcelony, znanej z niezwykłej architektury Gaudiego i żywych uliczek, po stolicę Madryt, gdzie nowoczesność miesza się z tradycją w muzeach, restauracjach i bulwarach.

Na południu kraju, Sewilla wabi podróżnych swoim ciepłem, dziedzictwem kulturowym i niezwykłą architekturą. Znana z klimatycznych dzielnic, festiwali flamenco i pięknych ogrodów, Sewilla jest prawdziwym klejnotem południowej Hiszpanii. Walencja, znana z futurystycznej architektury i współczesnych atrakcji, takich jak Miasto Sztuki i Nauki, przyciąga podróżnych z całego świata. A Barcelona, oferuje zarówno pełne życia plaże, jak i niezwykłe zabytki architektoniczne.

Kraj ten oferuje również magiczne miasteczka, które zachwyca bogatą historią, mieszanką kultur i spektakularnymi krajobrazami, sprawiając, że podróżujący nie mogą się oprzeć jego niezwykłemu urokowi i bogactwu kulturowemu. Jako ojczyzna flamenco, corrida i pysznej kuchni, Hiszpania jest miejscem, gdzie podróżnicy mogą doświadczyć autentycznego życia i kultury, które na zawsze pozostaną w ich wspomnieniach.

Маршрут:
 • Wylot: Warszawa Chopin 08.11.2024
 •   —  
 • Przylot: Girona 08.11.2024
 •   —  
 • Wylot: Girona 15.11.2024
 •   —  
 • Wylot: Warszawa Chopin 15.11.2024
 •   —  
Daty
Tam: 08.11.2024
Powrót: 15.11.2024
Другие даты
Objazd i wypoczynek

7 nocy

Rodzaj wyjazdu

Wycieczki objazdowe

Transport

Samolot, autokar, statek

Cena

4 240 zł za osobę

Программа тура
Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw na 2 godziny przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Transfer do hotelu na Costa Brava/Maresme. Wieczorem kolacja i nocleg. Klienci przylatujący do Girony późnym wieczorem nie mają w tym dniu kolacji.

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Barcelony, między innymi dzieła słynnego architekta Antonia Gaudiego (Sagrada Familia – z zewnątrz i Park Guell), dzielnica gotycka wraz z katedrą, Pałac Gubernatora, plac św. Jakuba z siedzibą władz miasta i regionu oraz Las Ramblas – najsłynniejsza ulica Barcelony. Dla chętnych wejście na stadion do Muzeum FC Barcelona – Camp Nou (ok. 35 EUR/os.). Po zwiedzaniu przejazd do hotelu w okolicach Walencji, kolacja i nocleg. (Trasa ok.350 km).

Dzień 3

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Walencji, w programie panoramiczna wycieczka po mieście, krótki spacer obejmujący m.in. katedrę, bazylikę Matki Boskiej Opuszczonych, Giełdę Jedwabiu oraz secesyjny budynek Hali Targowej. Później krótkie odwiedziny w Purullen – wiosce Troglodytów, gdzie prawie połowa mieszkańców zamieszkuje jaskinie. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Granady. (Trasa ok. 500 km). Dla zainteresowanych istnieje opcja uczestnictwa w wieczorze flamenco (koszt ok. 35 EUR/osoba).

Dzień 4

Po śniadaniu zwiedzanie Granady. Zapraszamy na spacer przez kręte uliczki centrum miasta, w tym Alcaiceria, czyli arabski bazar, oraz gotycką katedrę z królewską kaplicą. Następnie będziecie mieli okazję podziwiać piękne budowle Maurów, takie jak Alhambra – rezydencja arabskich władców Granady, uznawana za arcydzieło architektury ze wspaniałą kompozycją przestrzeni, wody, światła i dekoracji, oraz Generalife, letnia rezydencja dynastii Nasrydów. Po południu proponujemy krótką wizytę w urokliwej dzielnicy Albaicin, gdzie znajduje się punkt widokowy przy kościele św. Mikołaja, oferujący piękną panoramę Alhambry na tle gór Sierra Nevada. Nocleg i kolacja w hotelu w okolicach Sewilli. (Trasa ok. 250 km).

Dzień 5

Po śniadaniu zwiedzanie Sewilli: zaczniemy od panoramicznej wizyty autokarem po portowej dzielnicy El Arenal słynnej z Plaza de Toros de la Maestranza (czyli najwspanialszej w Hiszpanii areny do walki z bykami), promenady Krzysztofa Kolumba, posągu Carmen, Torre del Oro (12 – bocznej arabskiej wieży). Dodatkowo, zwiedzanie terenów Parku Marii Luizy, obejmujące piękne Plaza de Espana – ikoniczny punkt miasta. Następnie zaplanowany jest spacer przez najstarszą dzielnicę Santa Cruz, gdzie znajduje się imponująca gotycka katedra oraz mauretańska dzwonnica La Giralda. Dla zainteresowanych proponujemy również rejs statkiem po rzece Gwadalquivir (koszt ok. 25 EUR/osoba). Późnym popołudniem przejazd na kolację i nocleg w okolicach Kordoby. (Trasa ok. 150 km).

Dzień 6

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Kordoby. Podczas spaceru po historycznej starówce, można odnieść wrażenie, że czas się zatrzymał: wąskie brukowane uliczki, zaułki i kute żelazne bramy przenoszą nas w czasy średniowiecza. Należą do najciekawszych zabytków miasta m.in. Mezquita, czyli Wielki Meczet, budowany od VIII wieku, oraz Puente Romano – rzymski most na rzece Gwadalkiwirze. Następnie planowany jest przejazd do Madrytu i zwiedzanie miasta, które pełni funkcję stolicy Hiszpanii od XVI wieku. Będziemy mieli okazję zobaczyć ogromny Palacio Real – rezydencję królewską, a szczególnie polecamy wizytę w wspaniałej sali tronowej, oraz Puerta del Sol – centralny plac Madrytu. Wieczorem zaplanowane jest zakwaterowanie w hotelu w okolicach Madrytu oraz kolacja. (Trasa ok. 500 km).

Dzień 7

Po śniadaniu zwiedzania ciąg dalszy: zwiedzimy Muzeum Prado (z pracami Velazqueza, El Greco, Breughla, Tycjana) oraz Plac Hiszpański z pomnikiem Cervantesa i figurami Don Kichota i Sancho Pansy. Po południu wyjazd do Barcelony. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Barcelony. (Trasa ok. 600 km). Dla chętnych możliwość zorganizowania wycieczki „Barcelona Nocą” (ok. 35 EUR/os.).

Dzień 8

Rano śniadanie (w przypadku porannego wylotu do Polski brak śniadania) i wykwaterowanie.
– Klienci powracający do Polski – transfer na lotnisko
– Klienci pozostający na pobyt – transfer do wybranego hotelu.

Koszt oferty

Daty
Wylot z (miasto):
Noce w hotelu
Typ posiłku
Cena
Daty
Wylot z (miasto):
Typ posiłku
Noce w hotelu
Cena
Tam: 08.11.2024
Powrót: 15.11.2024
Warszawa
7
Śniadanie + kolacja
4240 zł Cena za osobę w pokoju 2-osobowym

Cena obejmuje:

 • Przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem podczas objazdu
 • 7 rozpoczętych dób hotelowych lub za dopłatą 14.
 • Śniadania i obiadokolacje
 • Program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota
 • Ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Dodatkowo płatne:

 • Wydatki własne
 • Lokalny podatek kataloński (ok. 1,2 Eur/dziennie)
 • Wieczór flamenco (ok. 35 EUR/os.)
 • Rejs statkiem po rzece Gwadalakiwir (ok. 25 EUR/os.)
 • Wycieczka „Barcelona Nocą” (ok. 35 EUR/os.)
 • Wejście na stadion do Muzeum FC Barcelona – Camp Nou (ok. 35 EUR/os.)
 • Kosztu biletów wstępu, napiwków, opłat rezerwacyjnych, systemu Tour Guide w kwocie ok. 265 EUR/os.
 • Kosztu wycieczek lokalnych
 • Koszt pozostałych posiłków

Еще больше туров

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
6.1
First Minute
Majorka, Hiszpania
MLL Caribbean Bay 3*
3629 zł za osobę
Warszawa
14.08.2024-21.08.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.8
Gwarancja
Andaluzja, Hiszpania
Andaluzja – W krainie flamenco
4280 zł za osobę
Warszawa
24.05.2024-31.05.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.5
First Minute
Majorka, Hiszpania
Iberostar Selection Albufera Park 4*
5930 zł za osobę
Warszawa
05.05.2024-12.05.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.8
First Minute
Wyspy Kanaryjskie, Teneryfa
Fantasia Bahia Principe Tenerife 5*
8379 zł za osobę
Warszawa
11.07.2024-18.07.2024/ 7 nocy