Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

Strona główna / Złoty Trójkąt i Świat Bollywoodu

Złoty Trójkąt i Świat Bollywoodu

New Delhi jest stolicą Indii i jednym z najważniejszych miast w regionie. Położone w północnych Indiach, New Delhi jest dynamicznym centrum politycznym, kulturalnym i gospodarczym kraju. Miasto ma bogatą historię sięgającą tysiącleci wstecz i jest znane z wielu zabytków i atrakcji turystycznych.

New Delhi to fascynujące miasto, które łączy w sobie historię, współczesność, kulturę i życie polityczne. Jest niezwykle ważnym miejscem dla Indii i jednym z kluczowych celów podróży dla turystów z całego świata.

Маршрут:
 • Wylot: Warszawa Chopin 25.04.2024
 •   —  
 • Przylot: New Delhi 26.04.2024
 •   —  
 • Wylot: Bombaj 03.05.2024
 •   —  
 • Przylot: Warszawa Chopin 03.05.2024
 •   —  
Daty
Tam: 25.04.2024
Powrót: 03.05.2024
Другие даты
OBJAZD I WYPOCZYNEK

8 nocy

RODZAJ WYJAZDU

Wycieczki objazdowe

TRANSPORT

Samolot, autokar, minibus

CENA

7 335 zł. za osobę

Программа тура
Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 3 godziny przed wylotem samolotu. Przelot lotem rejsowym na trasie Warszawa – New Delhi, z przesiadką w jednym z portów międzynarodowych.

Dzień 2

Przylot do New Delhi i transfer do hotelu poza centrum (skromny hotel 3*). Po krótkiej odprawie wizowo-paszportowej rozpoczniemy zwiedzanie miasta. W programie mamy wiele interesujących miejsc, takich jak Złota Świątynia sikhijska oraz grobowiec Humayuna, który jest pierwowzorem słynnego Taj Mahal. Z zewnątrz będziemy mogli podziwiać budynki rządowe, takie jak Sansad Bhawan (Parlament Indyjski) i Rashtrapati Bhawan (Dom Prezydencki). Następnie udamy się pod słynną bramę Indii, czyli India Gate. Po południu przemieścimy się do Starego Delhi, gdzie zobaczymy monumentalny Czerwony Fort, który przez wiele lat służył jako koszary. Zwiedzimy również największy meczet w Północnych Indiach, Jama Masjid, oraz Raj Ghat – miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego. Po całym dniu zwiedzania wrócimy do hotelu, gdzie czeka na nas obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 40 km).

Dzień 3

Po śniadaniu opuszczenie hotelu i przejazd do Jaipuru. Po przyjeździe zarezerwowanie zakwaterowania w hotelu i czas wolny na samodzielne zwiedzanie miasta. Zalecamy wizytę w Galcie, gdzie znajduje się kompleks świątyń zdominowany przez małpy. Będzie to fascynujące doświadczenie. Po zwiedzaniu powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg. (Trasa ok. 330 km).

Dzień 4

Po śniadaniu rozpoczynamy wycieczkę do Fortu Amber. Będziemy mieli okazję wjechać do fortu jeepami i zwiedzić jego pałacową część, która powstała w XVI wieku. Następnie odwiedzimy emporium, gdzie będziemy mogli zobaczyć dywany, tekstylia i kamienie szlachetne. Po południu zwiedzimy Pałac Miejski, który był siedzibą Maharadży. Nie zabraknie również wizyty w Obserwatorium Astronomicznym Jantar Mantar, zbudowanym w XVIII wieku, które zachwyca swoją unikalną i futurystyczną architekturą. Na koniec zobaczymy piękną fasadę Hawa Mahal, znanej jako Pałac Wiatrów, będącej wizytówką miasta. Po zwiedzaniu powrócimy do hotelu na obiadokolację i nocleg. (Trasa ok. 50 km).

Dzień 5

Po śniadaniu wyruszamy w podróż do Agra. Po drodze odwiedzimy Fatehpur Sikri – opuszczone miasto Wielkich Mogołów, w tym wielki meczet oraz Buland Darwaza – Bramę Wolności, kompleks zbudowany przez cesarza Akbara. Po południu zwiedzimy Taj Mahal, jedno z siedmiu współczesnych cudów świata. To mauzoleum zostało ufundowane przez cesarza Shah Jahan dla upamiętnienia swojej żony Mumtaz Mahal. Budowę tego pięknego budynku z białego marmuru trwała 22 lata i zaangażowanych było 22 tysiące rzemieślników. Istnieje również możliwość uczestnictwa w lokalnej wycieczce do teatru w Agrze (dodatkowo płatna). Po zwiedzaniu wracamy do hotelu na obiadokolację i nocleg. (Trasa ok. 245 km).

Dzień 6

Po śniadaniu opuszczamy hotel i udajemy się na zwiedzanie imponującego Fortu w Agrze – największego i najlepiej zachowanego pałacu z okresu dynastii Mogołów. Następnie wyruszamy w podróż powrotną do New Delhi (ok. 230 km), aby wieczorem wsiąść do „pociągu do Bollywood”. Przeżyjemy nocną podróż do Bombaju, podróżując w wagonie drugiej klasy. Podczas podróży zostanie nam zapewniona kolacja w postaci pakietów podróżnych. Noc spędzimy w pociągu.

Dzień 7

Po przybyciu do Bombaju w godzinach porannych zostaniemy przetransportowani do hotelu, gdzie zostaniemy zakwaterowani. Po śniadaniu będziemy mieli czas na odświeżenie się po podróży. Nasz dzień rozpocznie się od rejsu na wyspę Elefanta, gdzie będziemy mieć okazję zobaczyć zespół siedmiu świątyń wyrzeźbionych w skale, z imponującą dekoracją rzeźbiarską. Te świątynie, powstałe w VIII-IX wieku, są ważnym obiektem sakralnym związanym głównie z kultem boga Śiwy. Po zwiedzaniu wyspy Elefanta powrócimy do hotelu na obiadokolację i nocleg. Trasa do wyspy Elefanta i z powrotem wyniesie około 40 km.

Dzień 8

Po śniadaniu kontynuujemy zwiedzanie Bombaju – najbardziej dynamicznego i kosmopolitycznego miasta Indii, które jest zarówno centrum biznesowym, jak i miejscem produkcji filmów Bollywood. Wśród atrakcji turystycznych odwiedzimy Wrota Indii, które znajdują się przy wybrzeżu Morza Arabskiego i są symbolem miasta. Naprzeciwko zobaczymy luksusowy hotel Taj Mahal. Następnie udajemy się do Terminalu Wiktorii – uroczej stacji kolejowej w stylu neogotyckim oraz uniwersyteckich budynków. Przejdziemy pod fontannę „Flora” położoną w samym sercu miasta. Zwiedzimy też pięknie usytuowany na wyspie meczet świętego Haji Ali’ego. Będzie możliwość zakupów na lokalnym bazarze. W zależności od dostępności czasowej, istnieje opcja dodatkowej wycieczki do slumsów lub wytwórni filmów Bollywood (oba płatne dodatkowo). Po zwiedzaniu powrócimy do hotelu na obiadokolację i nocleg. Trasa przebyta podczas zwiedzania wyniesie około 50 km.

Dzień 9

Wczesne wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko w Bombaju (śniadanie w formie pakietów podróżnych). Wylot z Bombaju i przelot samolotem rejsowym do Warszawy, z przesiadką w jednym z portów międzynarodowych. Przylot do Warszawy.

Koszt oferty

Daty
Wylot z (miasto):
Noce w hotelu
Typ posiłku
Cena
Daty
Wylot z (miasto):
Typ posiłku
Noce w hotelu
Cena
Tam: 25.04.2024
Powrót: 03.05.2024
Warszawa
8
Śniadanie + kolacja
7335 zł Cena za osobę w pokoju 2-osobowym

Cena obejmuje:

 • Przelot liniami rejsowymi Warszawa – New Delhi, Bombaj – Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe
 • Zakwaterowanie w hotelu
 • Przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem
 • 1 butelka wody/os./dzień
 • Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje
 • Opiekę polskiego pilota, program turystyczny
 • Ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż)

Dodatkowo płatne:

 •  Teatr w Agrze (ok. 55 USD/os.)
 • Slumsy (ok. 35 USD/os.)
 • Wytwórnia filmów Bollywood (ok. 175 USD/os.)

Еще больше туров

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
6.1
First Minute
Majorka, Hiszpania
MLL Caribbean Bay 3*
3629 zł za osobę
Warszawa
14.08.2024-21.08.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.5
Last minute
Hurghada, Egipt
Blend Club Aqua Resort 4*
3950 zł za osobę
Katowice
30.04.2024-07.05.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
7.7
Last minute
Hurghada, Egipt
Kairaba Aqua Mondo Abu Soma Resort 5*
3602 zł za osobę
Warszawa
30.04.2024-07.05.2024/ nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
7.8
Last minute
Side, Turcja
Side Square Hotel 4*
2970 zł za osobę
Rzeszów
29.04.2024-06.05.2024/ 7 nocy