Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

Strona główna / Witamy w Indiach

Witamy w Indiach

Indie to kraj południowej Azji, położony na południowy zachód od Chin i na południowy wschód od Pakistanu. Jest drugim pod względem liczby ludności krajem na świecie, zamieszkanym przez ponad 1,3 miliarda ludzi. Indie są znane ze swojej bogatej kultury i historii, sięgającej tysięcy lat wstecz. Kraj ten jest znany z różnorodności kulturowej, językowej i religijnej. W Indiach dominuje hinduizm, ale znajdują się tam także znaczące społeczności muzułmańskie, chrześcijańskie, sikhowskie, buddyjskie i inne. Indie mają długą historię kolonializmu brytyjskiego, która zakończyła się w 1947 roku, kiedy to kraj uzyskał niepodległość. Kraj ten ma różnorodne krajobrazy, od górskich pasm Himalajów po rozległe pustynie Thar i bujne lasy tropikalne. Jednym z najważniejszych symboli Indii jest Taj Mahal, piękna budowla z białego marmuru, która jest uważana za jedno z największych arcydzieł architektury na świecie. Indie mają wiele do zaoferowania turystom, od pięknych miejsc historycznych po kuchnię, która jest słynna z różnorodności smaków i aromatów.

Маршрут:
 • Wylot: Warszawa Chopin 28.04.2024
 •   —  
 • Przylot: New Delhi 29.04.2024
 •   —  
 • Wylot: New Delhi 04.05.2024
 •   —  
 • Przylot: Warszawa Chopin 04.05.2024
 •   —  
Daty
Tam: 28.04.2024
Powrót: 04.05.2024
Другие даты
OBJAZD I WYPOCZYNEK

6 nocy

RODZAJ WYJAZDU

Wycieczki objazdowe

TRANSPORT

Samolot, autokar, bus

CENA

5 525 zł. za osobę

Программа тура
Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 3 godziny przed wylotem samolotu. Przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa – New Delhi z przesiadką w jednym z portów międzynarodowych.

Dzień 2

Po przylocie do New Delhi i przejściu przez procedury związane z wizą oraz paszportem, udamy się na transfer do skromnego 3* hotelu, położonego poza centrum miasta. Po zameldowaniu będziemy mogli mieć możliwość odpoczynku lub zwiedzenia Złotej Świątyni Sikhijskiej. Wieczorem zostanie podana obiadokolacja, a noc spędzimy w hotelu.

Dzień 3

Po śniadaniu będziemy kontynuować nasze zwiedzanie Delhi. Pierwszym przystankiem będzie słynna Bramka Indii, znana także jako India Gate. Następnie udamy się do Starego Delhi, którego serce stanowi kolorowy bazar Chandni Chowk. Zwiedzimy największy meczet w Indiach Północnych, Jama Masjid, oraz odwiedzimy Raj Ghat, miejsce kremacji Mahatmy Gandhiego. Podczas trasy zobaczymy również imponujący Czerwony Fort, zbudowany przez Szahjahana, który przez wiele lat służył jako koszary. Nie zabraknie też odwiedzenia ważnych budynków rządowych, takich jak Sansad Bhawan (Parlament Indyjski) oraz Rashtrapati Bhawan (Dom Prezydencki). Następnie ruszymy w podróż do miasta Agra, gdzie spędzimy noc. Wieczorem zostanie podana obiadokolacja (trasa wynosi około 200 km).

Dzień 4

Po śniadaniu rozpoczniemy nasze zwiedzanie Taj Mahal, który jest uważany za jeden z siedmiu współczesnych cudów świata. To piękne mauzoleum zostało wzniesione przez cesarza Szahjahana jako hołd dla jego żony Mumtaz Mahal. Jego konstrukcja trwała 22 lata i wzięło w niej udział aż 22 tysiące rzemieślników. Taj Mahal został zbudowany z białego marmuru i jest prawdziwym arcydziełem architektury. Następnie przemieszczymy się do Parku Narodowego Ranthambhore, który jest jednym z największych w Indiach. Obejmuje obszar o powierzchni około 392 km2 i jest otoczony górami. W parku znajduje się wiele lasów liściastych oraz kilka jezior, które są idealnym miejscem do obserwacji drapieżników. Wieczorem zostanie podana obiadokolacja, a noc spędzimy w komfortowej lodgi (trasa wynosi około 240 km).

Dzień 5

Rano rozpoczniemy safari w parku, który jest znanym siedliskiem tygrysów bengalskich. Według różnych źródeł w parku żyje od 25 do 42 osobników tych imponujących drapieżników. Po powrocie z safari, udajemy się na śniadanie i dokonujemy wymeldowania. Następnie wyruszymy w podróż do Jaipuru. W Jaipurze odwiedzimy emporium specjalizujące się w dywanach, tekstyliach i kamieniach szlachetnych. Wieczorem będzie czas na obiadokolację, a noc spędzimy w hotelu w Jaipurze (trasa wynosi około 150 km).

Dzień 6

Po śniadaniu rozpoczniemy wycieczkę do Fortecy Amber, która stanowi część kompleksu pałacowego z XVI wieku. Zwiedzimy historyczną część tego imponującego fortu. W drugiej części dnia odwiedzimy Pałac Miejski, siedzibę Maharadży, aby poznać jego bogatą historię. Następnie zobaczymy unikalne i futurystyczne Obserwatorium Astronomiczne Jantar Mantar, które zostało zbudowane w połowie XVIII wieku. Nie zabraknie także wizyty przy przepięknej fasadzie Hawa Mahal, znanego jako Pałac Wiatrów, który jest jedną z charakterystycznych ikon miasta. Po południu ruszymy w podróż do New Delhi, która wyniesie około 250 kilometrów. Wieczorem zostanie podana obiadokolacja, a noc spędzimy w hotelu.

Dzień 7

Wczesne wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko w New Delhi (śniadanie w formie pakietów podróżnych). Wylot z New Delhi i przelot samolotem rejsowym do Warszawy, z przesiadką w jednym z portów międzynarodowych. Przylot do Warszawy.

Koszt oferty

Daty
Wylot z (miasto):
Noce w hotelu
Typ posiłku
Cena
Daty
Wylot z (miasto):
Typ posiłku
Noce w hotelu
Cena
Tam: 28.04.2024
Powrót: 04.05.2024
Warszawa
6
Śniadanie + kolacja
5525 zł Cena za osobę w pokoju 2-osobowym

Cena obejmuje:

 • Przelot samolotem rejsowym Warszawa – New Delhi – Warszawa z przesiadką w jednym z portów miedzynarodowych, opłaty lotniskowe
 • Zakwaterowanie w hotelu 3*
 • Przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem
 • Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje
 • Opiekę polskiego pilota, program turystyczny, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż)

Dodatkowo płatne:

 • Wydatki własne
 • Opłaty za fotografowanie i filmowanie (ok. 40 USD/os.)
 • Wycieczki lokalne

Еще больше туров

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
6.1
First Minute
Majorka, Hiszpania
MLL Caribbean Bay 3*
3629 zł za osobę
Warszawa
14.08.2024-21.08.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.5
Last minute
Hurghada, Egipt
Blend Club Aqua Resort 4*
3950 zł za osobę
Katowice
30.04.2024-07.05.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
7.7
Last minute
Hurghada, Egipt
Kairaba Aqua Mondo Abu Soma Resort 5*
3602 zł za osobę
Warszawa
30.04.2024-07.05.2024/ nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
7.8
Last minute
Side, Turcja
Side Square Hotel 4*
2970 zł za osobę
Rzeszów
29.04.2024-06.05.2024/ 7 nocy