Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

Strona główna / Uśmiechnięty Archipelag

Uśmiechnięty Archipelag

Filipiny to archipelag zlokalizowany w południowo-wschodniej Azji. Składa się z 7 641 wysp, z których większość jest zamieszkiwana. Kraj ten słynie z niezwykłych krajobrazów, w tym pięknych plaż, koralowych raf i bujnych dżungli. Filipiny oferują również bogactwo kulturowe, ze względu na różnorodność etniczną i wpływy hiszpańskie, amerykańskie oraz azjatyckie. Turystom dostępne są liczne atrakcje, takie jak zabytki kolonialne, tradycyjne targi, wodospady, góry do wspinaczki, a także świetne możliwości do uprawiania sportów wodnych, takich jak nurkowanie czy surfing. To niezwykle fascynujące miejsce dla miłośników przyrody, historii i egzotycznych przygód.

Маршрут:
  • Wylot: Warszawa Chopin 27.10.2023
  •   —  
  • Przylot: Cebu 28.10.2023
  •   —  
  • Wylot: Dubaj 08.11.2023
  •   —  
  • Przylot: Warszawa Chopin 09.11.2023
  •   —  
Objazd i wypoczynek

12 nocy

Rodzaj wyjazdu

Wycieczki objazdowe

Transport

Samolot, autokar, prom

Cena

10 093 zł. za osobę

Программа тура
Dzień 1

Zbiórka przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie odbywa się przy stanowisku odpraw dla linii Rainbow, 2 godziny przed planowanym wylotem. Podróż odbywa się samolotem rejsowym na wyspę Cebu, z przesiadką w jednym z europejskich miast lub na Półwyspie Arabskim. Prosimy sprawdzać aktualne rozkłady lotów na stronie r.pl/rozklady.

Dzień 2

Po przylocie na wyspę Cebu zostanie zorganizowany transfer do wybranego hotelu, gdzie będziecie mieli zapewnione zakwaterowanie. Dla zainteresowanych, wieczorem istnieje możliwość uczestnictwa w kolacji w tradycyjnej, lokalnej restauracji, która serwuje dania kuchni filipińskiej i hiszpańskiej. W trakcie kolacji będziecie mieli również okazję podziwiać folklorystyczne występy. Uwaga: za udział w tej kolacji należy dodatkowo uiścić opłatę w wysokości około 25 USD na osobę. Po kolacji powrócicie do hotelu na nocleg.

Dzień 3

Rozpoczniemy dzień od wczesnego śniadania, a następnie dokonamy wykwaterowania z hotelu przed rozpoczęciem zwiedzania Cebu. Podczas wycieczki będziemy mieli okazję zobaczyć wiele interesujących miejsc. Odwiedzimy kościół Santo Nino, krzyż Magellana oraz fort San Pedro, a także najstarszą ulicę w kraju. Będziecie mieli również możliwość zrobienia zakupów na lokalnym targu. Po obiedzie odwiedzimy świątynię taoistyczną i przejedziemy przez elegancką dzielnicę mieszkaniową z pięknymi ogrodami, nazywaną lokalnym Beverly Hills. Na zakończenie dnia powrócimy do hotelu na nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu nastąpi wykwaterowanie z hotelu, a następnie zostaniecie przetransportowani promem na wyspę Bohol. Tam rozpocznie się całodniowa wycieczka po wyspie, podczas której będziesz miał okazję podziwiać jej niezwykłą przyrodę i malownicze krajobrazy. Jednym z symboli wyspy jest najmniejszy ssak naczelny na świecie – uroczy wyrak filipiński. Dzień rozpocznie się od rejsu tradycyjną barką po rzece Loboc. Będzie to doskonała okazja do relaksu wśród egzotycznej roślinności, która niemal dotyka wody rzeki, zielonych palm nipa i kokosowych. Lunch zostanie podany w trakcie rejsu. Następnie przejedziemy przez bujny las mahoniowy, znany jako Mahogany Man Made Forest, będący jedynym sztucznym lasem na Filipinach. Las ten imponuje swoją wysokością, eksponowanymi korzeniami drzew oraz niezwykłą świeżością powietrza. Kontynuując podróż, będziemy przemieszczać się przez zielone farmy w regionie Bilar i Batuan. Zatrzymamy się na tarasie widokowym na jednym z wzgórz, skąd można podziwiać przepiękne widoki na Chocolate Hills. Te wapienne kopce otrzymały swoją nazwę ze względu na kolor traw, które od lutego do maja przybierają odcień czekolady pod wpływem intensywnych promieni słonecznych. Na zakończenie dnia przeniesiemy się do wybranego hotelu wypoczynkowego na zakwaterowanie.

Dzień 5

Po śniadaniu czeka na nas ekscytująca wyprawa na snorkeling z rekinami wielorybimi. To wyjątkowa okazja, aby móc z bliska obserwować te imponujące stworzenia. Rekiny wielorybie mają najgrubszą skórę spośród wszystkich zwierząt, o grubości około 10 cm, a ich długość może osiągać nawet kilkanaście metrów. W trakcie dnia zostanie zapewniony lunch, a po zakończeniu wycieczki powrócimy do hotelu.

Dzień 6

Po śniadaniu wyruszymy na rejs na urokliwą wysepkę Balicasag. Jest to prawdziwy raj na ziemi, znany z wolnego tempa życia, kolorowych raf koralowych i obecności żółwi morskich! To doskonałe miejsce dla miłośników snorkelingu i dla tych, którzy marzą o spotkaniu żółwia morskiego twarzą w twarz w jego naturalnym środowisku. Podczas rejsu zostanie podany lunch. Po południu wrócimy do hotelu, gdzie będziesz mieć wolny czas na własne relaksujące zajęcia.

Dzień 7-12

Po śniadaniu będziemy mieć czas wolny na relaks, plażowanie i kąpiele morskie. Możecie cieszyć się pięknymi plażami i korzystać z uroków morskich w swoim własnym tempie.

Dzień 13

Po śniadaniu nastąpi wykwaterowanie z hotelu, a następnie zostaniesz przetransportowany promem na wyspę Cebu. Stamtąd będziesz miał wylot do Polski z przesiadką w jednym z europejskich miast lub państw Półwyspu Arabskiego.

Dzień 14

Przylot do Warszawy.

Еще больше туров

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
6.1
First Minute
Majorka, Hiszpania
MLL Caribbean Bay 3*
3629 zł za osobę
Warszawa
14.08.2024-21.08.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.5
Last minute
Hurghada, Egipt
Blend Club Aqua Resort 4*
3950 zł za osobę
Katowice
30.04.2024-07.05.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
7.7
Last minute
Hurghada, Egipt
Kairaba Aqua Mondo Abu Soma Resort 5*
3602 zł za osobę
Warszawa
30.04.2024-07.05.2024/ nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
7.8
Last minute
Side, Turcja
Side Square Hotel 4*
2970 zł za osobę
Rzeszów
29.04.2024-06.05.2024/ 7 nocy