Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

Strona główna / Monte Giner, Włochy

Opis oferty

Lokalizacja

Hotel wybudowany w typowo góralskim stylu, położony w samym centrum małej miejscowości Mezzana, gdzie znajduje się niewielki wybór sklepów, barów i restauracji. Ok. 1 km do najbliższego wyciągu narciarskiego Marilleva 900 z dostępem do terenów narciarskich Folgarida-Marilleva i Madonna di Campiglio (łącznie ok. 125 km tras). Bezpośrednio przed obiektem znajduje się przystanek bezpłatnego publicznego ski busa, który zabiera narciarzy do wyciągu Marilleva 900. Ok. 15 km do wyciągów w Pejo – publiczny ski bus 1 raz na godzinę ok. 25 km do wyciągów w Tonale i na lodowiec Presena – publiczny ski bus 1 raz na dzień. Konieczność uiszczenia obowiązkowej opłaty za podatek turystyczny bezpośrednio w hotelu ok. 2,50 EUR/os./dzień (nie dotyczy dzieci poniżej 14 roku życia).

Hotel

Cieszący się dużą popularnością hotel ze wspaniałą rodzinną atmosferę oraz dobrą kuchnię. Stanowi doskonałą propozycję zarówno dla miłośników białego szaleństwa – dzięki swojej lokalizacji blisko znakomitych terenów narciarskich, jak i dla osób szukających relaksu z szeroką ofertą zabiegów.

Pokoje urządzone zostały w prostym stylu i wyposażone są w minibar oraz telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. W holu można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Po wycieczce lub popołudniu spędzonym na stoku narciarskim Goście mogą zrelaksować się w barze, w którym serwowane są przekąski oraz wino. Centrum odnowy biologicznej dysponuje sauną i łaźnią turecką. Na miejscu dostępne są również masaże i zabiegi kosmetyczne. Hotel Active Monte Giner usytuowany jest w samym sercu regionu obejmującego dolinę Val di Sole oraz miejscowości Mezzana i Marilleva. W regionie tym odbywają się mistrzostwa świata w kolarstwie górskim oraz w kajakarstwie.

Usługi

  • Bezpłatny Wi-Fi
  • Restauracja i bar/kawiarnia
  • Przechowalnia sprzętu narciarskiego
  • Parking
  • Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego
  • Kryty basen z wodospadem
  • Sauna i jacuzzi, łaźnia parowa
  • Strefa wellness