Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

Strona główna / Fujairah Rotana Resort & Spa, Emiraty Arabskie

Koszt oferty

Daty
Wylot z (miasto):
Noce w hotelu
Typ posiłku
Cena
Daty
Wylot z (miasto):
Typ posiłku/
Noce w hotelu
Cena
Daty
Wylot z (miasto):/
Noce w hotelu
Tam: 22.05.2024
Powrót: 30.05.2024
Warszawa
7 nocy
Śniadania
3490 zł Cena za osobę w pokoju 2-osobowym Питание: Śniadania
Cena obejmuje:
  • Przelot (taryfa minimalna)
  • Transfer lotnisko-hotel-lotnisko
  • Wyżywienie: All Inclusive
  • Zakwaterowanie w hotelu
  • Ubezpieczenie podróżne
Dodatkowo płatne:
  • Wydatki własne
  • Ubezpieczenie od kosztow rezygnacji
  • Ubezpieczenie od kosztow rezygnacji (rozszerzone o COVID-19)
  • Ubezpieczenie (Warianty: Najlepszy, Rekomendowany, Rekomendowany Plus)
  • Ubezpieczenie Pakiet Sport (Warianty: Najlepszy, Rekomendowany, Rekomendowany Plus, Podstawowy)
*Ceny mogą się różnić, zapytaj o aktualnej ofercie w konsultanta

Opis oferty

Lokalizacja

Hotel jest położony na wybrzeżu Oceanu Indyjskiego, u podnóża gór Al-Hadżar w emiracie Fudżajra. Znajduje się w odległości 45 km od miasta Fudżajra i 140 km od międzynarodowego lotniska w Dubaju (2 godziny jazdy).

Hotel

Goście hotelu mają do dyspozycji 250 pokoi i apartamentów, wyposażonych we współczesnym stylu według najwyższych standardów jakości. Większość z nich ma balkon lub taras, gdzie można odpocząć od nużących upałów. W pobliżu są palmy, zielone ogrody z wodotryskami, gdzie spacerując można zobaczyć różne gatunki ptaków. Niedaleko hotelu jest także plaża z dostępnymi parasolami i leżakami.

Na terenie obiektu znajdują się 6 restauracji, które oferują kuchnię na każdy gust i preferencje. Są wśród nich między innymi restauracja Waves na plaży, bar Tropicana, położony bezpośrednio w basenie oraz Bar Muda, jeden z najpopularniejszych lounge barów w tym emiracie.

W przepięknych ogrodach lub na plaży można zorganizować przedsięwzięcie każdej rangi: zaczynając od wesela, poprzez przyjęcie urodzinowe aż do imprezy firmowej z opcją szkolenia na świeżym powietrzu. Wszystkie pomieszczenia, restauracje oraz sale konferencyjne czy nawet przestrzenną salę bankietową można udekorować w dowolnym stylu na życzenie klienta.

Na dodatek gości hotelowi mają dostęp do szerokiego wachlarza usług i atrakcji. Do dyspozycji jest plaża długością 200 m, salon SPA, centrum fitness, baseny z regulacją temperatury wody oraz basen dziecięcy ze zjeżdżalniami. Dla pasjonatów gry w tenisa – 2 korty, a dla tych co lubią aktywne zwiedzanie – wypożyczalnia samochodów osobowych.

Ponadto, w Fudżajrze można zagłębić się w historię emiratu, gdyż wiele lokalnych budynków nosi ślady wpływów arabskich i portugalskich. To miejsce słynie również z widowiskowych głębin do nurkowania i snorkelingu.