Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

Strona główna / Bangkok i jego okolice

Bangkok i jego okolice

Bangkok to stolica i największe miasto Tajlandii, położone na rzekach Menam i Chao Phraya. Jest to dynamiczne centrum kulturalne, ekonomiczne i polityczne kraju. Miasto jest znane ze swojej pulzującej atmosfery, bogatej historii, pięknych świątyń, zabytków i tętniącego życia nocnego.

Маршрут:
 • Wylot: Warszawa Chopin 28.05.2024
 •   —  
 • Przylot: Bangkok 29.05.2024
 •   —  
 • Wylot: Bangkok 06.06.2024
 •   —  
 • Przylot: Warszawa Chopin 06.06.2024
 •   —  
Daty
Tam: 28.05.2024
Powrót: 06.06.2024
Другие даты
OBJAZD I WYPOCZYNEK

7 nocy

RODZAJ WYJAZDU

Wycieczki objazdowe

TRANSPORT

Samolot, autokar, łódź

CENA

5 090 zł. za osobę

Программа тура
Dzień 1

Wylot z Warszawy do Bangkoku.

Dzień 2

Przylot do Bangkoku i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu, spotkanie informacyjne. Wieczorem kolacja w restauracji na 78-ym piętrze najwyższego budynku Bangkoku – Baiyoke Sky (fakultatywnie – ok. 1700 THB/os.). Nocleg w hotelu.

Dzień 3

Po śniadaniu, rozpoczniemy zwiedzanie najważniejszych atrakcji stolicy Tajlandii, znanych jako „klejnoty Bangkoku”. Nasza trasa rozpocznie się od imponującej świątyni Wat Traimit, słynącej z monumentalnego posągu złotego Buddy. Następnie odwiedzimy Wat Phra Kheo, gdzie znajduje się posąg Szmaragdowego Buddy. Kierując się w stronę Wielkiego Pałacu, zatrzymamy się również przy Wat Po, najstarszej buddyjskiej świątyni królewskiej w Bangkoku, gdzie zobaczymy imponujący posąg leżącego Buddy. Po fascynującym zwiedzaniu, popłyniemy łodzią po rzece Chao Praya i sieci kanałów, odkrywając urok prawobrzeżnej części miasta. Następnie odwiedzimy fabrykę wyrobów jubilerskich, gdzie będziemy mieli okazję podziwiać rzemiosło lokalnych artystów. Po zakończonych przygodach wrócimy do hotelu. Wieczorem zorganizowana jest kolacja na statku spacerowym, który popłynie po malowniczej rzece Chao Phraya (opcjonalnie, koszt około 1900 THB/os.). Po romantycznym wieczorze, wrócimy do hotelu, aby zakończyć dzień. Nocleg zapewni nam wygodny hotel.

Dzień 4

Czas wolny na zakupy i indywidualne odkrywanie uroków Bangkoku. Dla zainteresowanych (opcjonalnie – ok. 5200 THB/os., z dopłatą do pokoju jednoosobowego – ok. 800 THB), istnieje możliwość uczestnictwa w dwudniowej wycieczce z noclegiem nad Rzeką Kwai. Podczas podróży do prowincji Kanchanburii odwiedzimy plantacje palm kokosowych, kolorowy targ wodny Damnoen Saduak oraz prestiżowe Królewskie Centrum Rękodzieła Tajskiego. Po dotarciu nad rzekę Kwai będziemy mieć okazję przejść się po słynnym Moście na Rzece Kwai. Opcjonalnie, można skorzystać z obiadu (ok. 400 THB/os.) w malowniczej restauracji nad wodą. Następnie czeka nas wizyta w wiosce słoni, z możliwością odbycia urokliwej przejażdżki (opcjonalnie – ok. 900 THB/os.). Kolejnym punktem programu będzie jaskinia Kao Sai, gdzie znajduje się posąg Buddy, oraz drewniane mosty, znane jako część słynnej „kolei śmierci”. Po tych fascynujących doświadczeniach popłyniemy łodzią w górę rzeki Kwai, aby dotrzeć do hotelu umieszczonego na tratwach, gdzie spędzimy noc w otoczeniu egzotycznej dżungli. Wieczorem odbędzie się kolacja, a zainteresowani mogą wziąć udział w pokazie tańców i muzyki plemienia Monów (opcjonalnie – ok. 200 THB/os.).

Dzień 5

Część grupy, która pozostaje w Bangkoku, po śniadaniu udaje się na transfer do Pattayi. Natomiast ci, którzy wybrali się nad Rzekę Kwai, po śniadaniu wyruszają na ekspedycję w tropikalną dżunglę i wioskę Monów. Po powrocie do hotelu i wymeldowaniu istnieje możliwość relaksacyjnego spływu kapokiem po Rzece Kwai. Kolejnym punktem programu jest wizyta w Parku Narodowym Erewan, z urokliwymi wodospadami, które są jednymi z najpiękniejszych w Tajlandii. Po obiedzie (opcjonalnie – ok. 400 THB/os.) w lokalnej restauracji, grupa przemieszcza się do Pattayi, gdzie spędzi kilka dni na zasłużonym odpoczynku. Nocleg zapewni przyjemny hotel w Pattayi.

Dzień 6-8

Dzień wolny na relaks w jednym z najbardziej renomowanych kurortów Tajlandii. Możliwość opalania się na plaży oraz skorzystania z opcjonalnych wycieczek. Pattaya to popularna destynacja turystyczna, idealna dla miłośników rozrywki i życia nocnego. Polecamy odwiedzenie buddyjskich klasztorów Wat Yanasangwararam oraz imponującego posągu Big Buddha, z którego rozciąga się malowniczy widok na całe wybrzeże. Warto także skosztować tradycyjnego tajskiego masażu i zobaczyć fascynujące pokazy boksu tajskiego. Podczas pobytu w Pattayi dostępne są opcjonalne wycieczki, takie jak Colosseum lub Alcazar Show – rewia transwestytów (ok. 1200 THB/os.), tajski masaż (ok. 2 godz.) – (ok. 600 THB/os.), ogrody tropikalne Nong Nooch (ok. 1200 THB/os.) oraz Wyspa Koralowa Koh Larn (z obiadem) – (ok. 1500 THB/os.). Realizacja wymienionych wycieczek zależy od liczby zainteresowanych uczestników.

Dzień 9

Transfer na lotnisko w Bangkoku, zakończenie programu i wylot do Polski. Przylot do Polski, w zależności od rozkładu lotu, w dniu 9 lub w dniu 10.

Koszt oferty

Daty
Wylot z (miasto):
Noce w hotelu
Typ posiłku
Cena
Daty
Wylot z (miasto):
Typ posiłku
Noce w hotelu
Cena
Tam: 28.05.2024
Powrót: 06.06.2024
Warszawa
7
Śniadania
5090 zł Цена на одного человека в двухместном номере

Cena obejmuje:

 • Przelot Polska – Bangkok – Polska z przesiadkami
 • Opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW
 • Zakwaterowanie w hotelach 3* z klimatyzacją
 • Wyżywienie: Śniadania
 • Transport klimatyzowanymi autokarami
 • Zwiedzanie wg programu, serwis polskojęzycznego pilota na trasie Bangkok – Kanchanaburi – Pattaya

Dodatkowo płatne:

 • Wydatki własne
 • Obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne (ok. 80 EUR ) jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki
 • Dopłata do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie
 • Dopłata do obiadokolacji
 • Wycieczki fakultatywne (ok. 275 EUR/os.)
 • Miejsca obok siebie w samolocie

Еще больше туров

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.9
Gwarancja
Tajlandia
X10 Khaolak Resort 5*
7226 zł za osobę
Warszawa
30.04.2024-09.05.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
9.3
First Minute
Tajlandia
Pattaya Discovery Beach Hotel 4*
6618 zł za osobę
Warszawa
16.12.2024-24.12.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.3
First Minute
Tajlandia
The Senses Resort & Pool Villas 4*
6786 zł za osobę
Warszawa
10.12.2024-18.12.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.4
Gwarancja
Tajlandia
Best Western Premier Bangtao Beach 4*
7086 zł za osobę
Warszawa
30.04.2024-09.05.2024/ 7 nocy