Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

Strona główna / Singapur — Australia — Bali

Singapur – Australia – Bali

Singapur to niewielkie państwo położone na południu Półwyspu Malajskiego w Azji Południowo-Wschodniej. Jest to jedno z najmniejszych państw świata pod względem powierzchni, ale jednocześnie jedno z najbardziej rozwiniętych gospodarczo i nowoczesnych. Singapur to dynamiczne i fascynujące miejsce, które łączy nowoczesność z tradycją, co przyciąga turystów i biznesmenów z całego świata.

Australia to kontynent położony na południowej półkuli, będący jednocześnie krajem oraz wyspą. Jest szóstym co do wielkości państwem na świecie. Stolicą Australii jest Canberra. Kraj ten jest znany ze swojej wyjątkowej fauny, w tym charakterystycznych zwierząt takich jak kangury, koale i emu.

Bali to wyspa i prowincja w Indonezji, położona między Jawą a Lombok. Jest znana ze swojej pięknej przyrody, kultury i plaż o białym piasku. Bali jest popularnym miejscem turystycznym, przyciągającym miliony odwiedzających rocznie.

Plan podróży:
 • Wylot: Warszawa Chopin 25.04.2024
 •   —  
 • Przylot: Singapur 26.04.2024
 •   —  
 • Wylot: Denpasar 10.05.2024
 •   —  
 • Przylot: Warszawa Chopin 10.05.2024
 •   —  
Daty
Tam: 25.04.2024
Powrót: 10.05.2024
Pokaż wszystkie terminy
OBJAZD I WYPOCZYNEK

15 nocy

RODZAJ WYJAZDU

Wycieczki objazdowe

TRANSPORT

Samolot, minibus, autokar, statek

CENA

18 799 zł. za osobę

Program wycieczki
Dzień 1

Wylot z Polski.

Dzień 2

Przybycie do Singapuru i inauguracja programu. Przejazd do hotelu, briefing informacyjny. Zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 3

Po śniadaniu pełnodniowe zwiedzanie Singapuru. Rozpoczniemy od przejazdu przez historyczną dzielnicę kolonialną, gdzie zobaczymy kluczowe instytucje rządowe, takie jak budynek parlamentu, Sąd Najwyższy, ratusz miejski oraz słynny budynek Klubu Krykieta. Kolejnym punktem na trasie będzie ikoniczny Merlion – symbol Singapuru, przedstawiający połowę ryby, połowę lwa. W ciągu dnia odwiedzimy także dzielnicę chińską z najstarszą buddyjsko-taoistyczną świątynią Thian Hock Keng. Następnie udajemy się do Narodowego Ogrodu Orchidei, gdzie można podziwiać imponującą kolekcję ponad 20 tysięcy odmian tych pięknych kwiatów. Popołudniu eksploracja dzielnicy „Małe Indie”, aby w samym sercu Singapuru poczuć atmosferę Indii, wśród straganów z przyprawami i kolorowej biżuterii. Dzień zakończymy spacerem po futurystycznym kompleksie ogrodowym – Gardens By The Bay nad Zatoką Marina (wejście do palmiarni oraz na punkt widokowy płatne dodatkowo – łącznie około 36 SGD). Wieczorem istnieje opcja dla zainteresowanych, aby wjechać na punkt widokowy na szczycie hotelu Marina Sands Bay (płatne dodatkowo – około 25 SGD). Nocleg w hotelu.

Dzień 4

Po śniadaniu, w zależności od planu lotu, następuje transfer na lotnisko i przelot do Sydney. W przypadku późnego wieczoru lub nocnego lotu istnieje możliwość skorzystania z dodatkowo płatnych wycieczek fakultatywnych w Singapurze tego dnia. Szczególnie polecamy wycieczkę do parku rozrywki Universal Studios, położonego na wyspie Sentosa, gdzie oprócz ekscytujących przejażdżek rollercoasterami można spotkać ulubionych bohaterów z bajek, takich jak Madagaskar, Shrek czy Ulica Sezamkowa. Przylot do Sydney przewidziany jest na wieczór 4 dnia lub rano 5 dnia.

Dzień 5

Po śniadaniu wyruszamy z Sydney na całodniową wycieczkę do Parku Narodowego Gór Błękitnych, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nazwa parku nawiązuje do charakterystycznego błękitnego tła nad górami, generowanego przez światło załamujące się w oparach eukaliptusowych drzew. Podczas podróży kierujemy się do Echo Point, skąd można podziwiać najbardziej znane formacje skalne tego obszaru, zwane Trzema Siostrami. Opcjonalnie, na miejscu dostępny jest zjazd prawie pionową kolejką Scenic Railway, prowadzący do lasu tropikalnego na dnie doliny Jamison, z licznymi wodospadami, skalistymi urwiskami, ciepłymi źródłami i fantastyczną roślinnością. Po przerwie na lunch (we własnym zakresie) udajemy się do uroczego parku dzikiej fauny – Featherdale Wildlife Park, gdzie można podziwiać niemal wszystkie endemiczne zwierzęta Australii, takie jak koale, kangury, wombaty, psy dingo i pingwiny. Dzień kończymy wizytą w Homebush, miejscu Igrzysk Olimpijskich w 2000 roku. Dla chętnych istnieje możliwość wzięcia udziału w relaksującym rejsie statkiem wzdłuż rzeki Parramatta, który przewiezie uczestników z powrotem do Sydney (koszt około 45 AUD). Reszta grupy wraca autokarem do Sydney na nocleg.

Dzień 6

Po śniadaniu rozpoczynamy pełnodniowe zwiedzanie najważniejszych atrakcji w największym australijskim mieście. Nasza trasa obejmuje m.in. Manly Beach, gdzie przespacerujemy się wzdłuż promenady Corso. Następnie udajemy się na punkt widokowy Macquaire’s Chair, skąd roztacza się widok na centrum miasta, zatokę sydnejską, Opera House – jeden z symboli światowej architektury, a także luksusowe rezydencje i jachty australijskich milionerów. Kolejnym etapem naszej wizyty będzie spacer po najstarszej historycznej dzielnicy miasta – The Rocks, oraz przejście przez Sydney Harbour Bridge. Następnie kierujemy się na wschodnie wybrzeże metropolii. Zatrzymujemy się na słynnej plaży Bondi oraz w Watson Bay. Po powrocie do miasta zapewniamy czas wolny na zakupy i samodzielne, piesze zwiedzanie Sydney. Noc spędzamy w Sydney.

Dzień 7

Po śniadaniu przenosimy się na lotnisko w Sydney i przylot do Cairns, stolicy tropikalnej północy Queensland. Tam zatrzymujemy się na nocleg.

Dzień 8

Po śniadaniu zachęcamy do korzystania z wolnego czasu na indywidualne zwiedzanie Cairns lub ewentualnie wybranie opcjonalnej wycieczki fakultatywnej.

Dzień 9

Po śniadaniu proponujemy swobodny czas na relaks na plaży i samodzielne zwiedzanie Cairns lub opcję udziału w wycieczce fakultatywnej. Istnieje możliwość wzięcia udziału w wycieczce katamaranem do Wielkiej Rafy Koralowej, która została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i uznawana jest za jeden z naturalnych cudów świata (opcja fakultatywna/dodatkowo płatna – koszt około 300 AUD/osoba). Podczas tego rejsu będzie okazja do snurkowania z przewodnikiem i podziwiania kolorowego podwodnego świata pełnego ryb, koralowców oraz żółwi (sprzęt do snurkowania dostępny do wypożyczenia na statku bez dodatkowych opłat, w tym jackety). Na pokładzie statku serwowany będzie również lunch.

Dzień 10

Po śniadaniu udajemy się na lotnisko, skąd przylatujemy do Denpasar na Bali, w Indonezji. Następnie przenosimy się do hotelu, gdzie spędzamy noc.

Dzień 11-16

Relaks w czterogwiazdkowym hotelu z serwowanymi śniadaniami (łącznie 6 nocy) – opcjonalnie dostępna jest opcja dopłaty do obiadokolacji lub pakietu all-inclusive, szczegóły oferty na zapytanie.

Koszt oferty

Daty
Wylot z (miasto):
Noce w hotelu
Typ posiłku
Cena
Daty
Wylot z (miasto):
Typ posiłku
Noce w hotelu
Cena
Tam: 25.04.2024
Powrót: 10.05.2024
Warszawa
14
Śniadania
18799 zł Cena za osobę w pokoju 2-osobowym

Cena obejmuje:

 • Przelot Polska – Singapur, Denpasar – Polska z przesiadkami
 • Przeloty wewnętrzny na trasach: Singapur – Sydney, Sydney – Cairs, Cairns – Denpasar
 • Opłaty lotniskowe
 • Ubezpieczenie KL, NNW
 • Zakwaterowanie w hotelach 3* w Singapurze i Australii oraz 4* na Bali
 • Wyżywienie: Śniadania
 • Transport minibusem lub autokarem
 • Zwiedzanie wg programu, serwis polskojęzycznego pilota na trasie zwiedzania, a na Denpasar opieka pracownika lokalnego Agenta

Dodatkowo płatne:

 • Wydatki własne
 • Miejsca obok siebie w samolocie
 •  Spacer po futurystycznym kompleksie ogrodowym Gardens By The Bay nad Zatoką Marina (łącznie ok. 36 SGD.)
 • Wjazd na punkt widokowy na szczycie hotelu Marina Sands Bay (ok. 25 SGD.)
 • Rejs statkiem wzdłuż rzeki Parramatta, który zabierze uczestników z powrotem do Sydney (ok. 45 AUD.)
 • Wycieczki fakultatywne

Zobacz więcej

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
6.1
Last minute
Majorka, Hiszpania
MLL Caribbean Bay 3*
3865 zł za osobę
Warszawa
30.04.2024-07.05.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.5
Last minute
Hurghada, Egipt
Blend Club Aqua Resort 4*
3950 zł za osobę
Katowice
30.04.2024-07.05.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
7.7
Last minute
Hurghada, Egipt
Kairaba Aqua Mondo Abu Soma Resort 5*
3602 zł za osobę
Warszawa
30.04.2024-07.05.2024/ nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
7.8
Last minute
Side, Turcja
Side Square Hotel 4*
2970 zł za osobę
Rzeszów
29.04.2024-06.05.2024/ 7 nocy