Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

Strona główna / Salvadori Hotel, Włochy

Opis oferty

Lokalizacja

Hotel z tradycją, prowadzony przez rodzinę Salvadori już od 1905 roku, remontowany w ostatnich latach. Zlokalizowany jest ok. 200 m od centrum miejscowości Mezzana, ok. 1,5 km do najbliższego wyciągu narciarskiego Marilleva 900 (dojazd bezpłatnym hotelowym ski busem, częste kursy w ciągu dnia). Wyciągi na Marillevie mają połączenie ze stacjami Folgarida i Madonna di Campiglio (łącznie ok. 125 km tras). Konieczność uiszczenia obowiązkowej opłaty za podatek turystyczny bezpośrednio w hotelu ok.2 EUR/os./dzień (nie dotyczy dzieci poniżej 12 roku życia).

Hotel
Kameralny hotel o bardzo rodzinnej atmosferze, oferujący wysoki standard i jakość świadczonych usług. Położony w pobliżu wyciągu Marilleva 900, skąd można dostać się do kompleksów ponad 120 km tras narciarskich, co zadowoli najbardziej zapalonych narciarzy. Dodatkowo, ze względu na dobrze wyposażone centrum SPA, polecamy miłośnikom relaksu po całym dniu spędzonym na stoku. Luksusowe centrum odnowy biologicznej obejmuje basen, wannę z hydromasażem i saunę. Goście mogą tu także zamówić masaże i zabiegi kosmetyczne.

Pokoje w hotelu Salvadori wyposażone zostały w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i WiFi. Niektóre pokoje dysponują balkonem z widokiem na Park Narodowy Stelvio. Personel tego rodzinnego hotelu obiekt gwarantuje ciepłe powitanie i indywidualną obsługę. Po dniu wypełnionym jazdą na nartach lub zwiedzaniem okolicy warto spróbować lokalnych dań w hotelowej restauracji. Oferuje ona dania do wyboru z karty oraz bufet warzywny. Idealny na wypoczynek w gronie rodziny oraz przyjaciół!

Usługi

  • Bezpłatny Wi-Fi
  • Centrum SPA
  • Basen kryty
  • Siłownia
  • Strefa saun
  • Solarium, zabiegi i masaże
  • Zewnętrzny podgrzewany basen