Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

Strona główna / Odkrywanie tajemnic Angkoru i rajskich plaż

Odkrywanie tajemnic Angkoru i rajskich plaż

Kambodża to kraj położony w południowo-wschodniej Azji, znany przede wszystkim z monumentalnych ruin świątyń Angkor Wat, które stanowią jedno z największych archeologicznych cudów świata. Kambodża ma także bogatą kulturę i historię, a jej stolica, Phnom Penh, przyciąga turystów swoimi zabytkami i tętniącym życiem ulicznym. Oprócz tego, Kambodża oferuje piękne plaże nad Zatoką Tajlandzką, jak również malownicze krajobrazy, pagody i urokliwe wioski rybackie. Jest to miejsce, które zachwyca zarówno miłośników historii, jak i przyrody.

Wietnam to kraj położony w południowo-wschodniej Azji, słynący z malowniczych krajobrazów, bogatej historii i kultury oraz wyśmienitej kuchni. Jego stolica, Hanoi, wyróżnia się pięknymi świątyniami, historycznym Starym Miastem i tętniącym życiem ulicznym. Wietnam słynie również z majestatycznych zatok, takich jak Zatoka Ha Long, która zachwyca unikalnymi formacjami skalnymi. Miasto Hué przyciąga turystów swoimi starożytnymi pałacami i cesarskimi grobowcami, natomiast dynamiczne miasto Ho Chi Minh (dawne Saigon) oferuje niezwykłe połączenie tradycji i nowoczesności.

Plan podróży:
 • Wylot: Warszawa Chopin 28.01.2024
 •   —  
 • Przylot: Phu Quoc 29.01.2024
 •   —  
 • Wylot: Phu Quoc 12.02.2024
 •   —  
 • Przylot: Warszawa Chopin 12.02.2024
 •   —  
Daty
Tam: 28.01.2024
Powrót: 12.02.2024
Pokaż wszystkie terminy
Objazd i wypoczynek

14 nocy

Rodzaj wyjazdu

Wycieczki objazdowe

Transport

Samolot, autokar, prom

Cena

11 880 zł. za osobę

Program wycieczki
Dzień 1

Zbiórka na 2 godziny przed planowanym odlotem samolotu przy stanowisku odpraw, które znajduje się w strefie „Biura Podróży” w łączniku między strefą B a C lotniska (naprzeciwko sklepu „Virgin”). Następnie odbędzie się wylot do Wietnamu.

Dzień 2

Po przylocie na wyspę Phu Quoc nastąpi odprawa wizowo-paszportowa. Następnie zostaniecie przetransportowani do hotelu na wyspie, gdzie będziecie mieli możliwość odpoczynku po podróży.

Dzień 3

Po śniadaniu nastąpi wykwaterowanie z hotelu i przejazd na lotnisko. Wylot do Sajgonu, gdzie rozpocznie się krótkie zwiedzanie miasta. Podczas wizyty w Ho Chi Min City będziecie mieli okazję zobaczyć z zewnątrz takie miejsca jak katedra Notre Dame, Pałac Zjednoczenia, zabytkowa Poczta Główna oraz Ratusz. Ponadto, odwiedzicie świątynię Jadeitowego Cesarza i bazary Benh Than. W trakcie zwiedzania zostanie zorganizowany lunch. Następnie przemieścicie się na granicę z Kambodżą i zostaniecie przetransportowani do Phnom Penh. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

Dzień 4

Po śniadaniu rozpocznie się zwiedzanie stolicy Kambodży. Odwiedzicie Pałac Królewski, srebrną Pagodę, pomnik niepodległości oraz Muzeum Tuol Sleng, które poświęcone jest ofiarom reżimu Pol Pota. Kolejnym punktem programu będzie Wat Phnom – najstarsza świątynia w Phnom Penh, od której pochodzi nazwa stolicy Kambodży. W trakcie zwiedzania zostanie zorganizowany lunch. Następnie nastąpi przejazd do Siem Reap, gdzie zostaniecie zakwaterowani i spędzicie nocleg.

Dzień 5

Po śniadaniu rozpocznie się zwiedzanie zespołu kamiennych świątyń w Angkorze, który jest wpisany na listę UNESCO. W trakcie zwiedzania zostanie zorganizowany lunch w lokalnej restauracji. Kompleks ten składa się z ponad 400 budynków, które niegdyś otaczały pola uprawne, dobrze utrzymane drogi, kanały i potężne mury. W programie znajduje się m.in. zwiedzanie świątyni Bayon, jednej z bram Angkor Thom – Baphoun, Tarasu Słoni, Tarasu Trędowatego Króla oraz Angkor Wat. Po południu odwiedzicie Ta Phrom, część Angkoru, która została pozostawiona siłom przyrody, co oznacza, że drzewa i korzenie dżungli oplatają kamienne budowle. Wieczorem, dla chętnych, będzie możliwość skorzystania z kolacji z programem artystycznym (za dodatkową opłatą około 50 USD/os.). Nocleg odbędzie się w hotelu.

Dzień 6

Po śniadaniu będziecie mieli czas wolny do momentu transferu na lotnisko i przelotu do Sihanoukville. Po przybyciu do Sihanoukville nastąpi przeprawa promowa na Wyspę Koh Rong. Następnie zostaniecie przetransportowani do 4-gwiazdkowego hotelu przy plaży. Po przyjeździe będziecie mieli możliwość zakwaterowania. Nocleg odbędzie się w hotelu.

Dzień 7-10

Po śniadaniu będziecie mieć wolny czas, który możecie przeznaczyć na plażowanie lub skorzystanie z opcjonalnych wycieczek.

Dzień 11

Po śniadaniu nastąpi wykwaterowanie z hotelu. Następnie będziecie przetransportowani do portu, skąd przeprawicie się promem do Sihanoukville. Po dotarciu do Sihanoukville zostaniecie przetransportowani na granicę, a następnie dalej do portu w Ha Tien. Kolejna przeprawa promowa doprowadzi Was na wyspę Phu Quoc. Po przybyciu zostaniecie przetransportowani do wybranego hotelu, gdzie będziecie mieć możliwość zakwaterowania. Nocleg odbędzie się w hotelu.

Dzień 12-15

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub korzystanie z wycieczek opcjonalnych.

Dzień 16

Po śniadaniu nastąpi wykwaterowanie z hotelu. Następnie zostaniecie przetransportowani na lotnisko, skąd odbędzie się przelot do Polski.

Koszt oferty

Daty
Wylot z (miasto):
Noce w hotelu
Typ posiłku
Cena
Daty
Wylot z (miasto):
Typ posiłku
Noce w hotelu
Cena
Tam: 28.01.2024
Powrót: 12.02.2024
Warszawa
14
Śniadania
11880 zł Cena za osobę w pokoju 2-osobowym

Cena obejmuje:

 • Przelot samolotem czarterowym PLL LOT typu Dreamliner (rejs bezpośredni) na Phu Quoc, przelot lokalnymi liniami na trasie Sajgon-Phu Quoc oraz Siem Reap- Sihanoukville, opłaty lotniskowe
 • Zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych)
 • Transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem oraz promem
 • Wyżywienie według programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant Standard: NNW, KL i bagaż).

Dodatkowo płatne:

 • Wydatki własne
 • Kolacja z programem artystycznym (ok. 50 USD/os.)

 

Zobacz więcej

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.8
Gwarancja
Wietnam
Wietnam i Kambodża
8190 zł za osobę
Warszawa
06.12.2023-16.12.2023/ 8 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.2
Gwarancja
Wietnam
Sol by Melia Phu Quoc 5*
8434 zł za osobę
Warszawa
06.12.2023-15.12.2023/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
9.0
Gwarancja
Wietnam
Dusit Princess Moonrise Beach 4*
7669 zł za osobę
Warszawa
13.12.2023-22.12.2023/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.7
Last minute
Wietnam
Movenpick Resort Waverly 5*
6779 zł za osobę
Warszawa
10.12.2023-25.12.2023/ 14 nocy