Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

Strona główna / Sylwester W Amsterdamie

Sylwester W Amsterdamie

Amsterdam jest stolicą Holandii i jest jednym z miejsc na mapie, obok których nie można przejść obojętnie. Czerwone latarnie morskie, Dom Anny Frank, liczne ścieżki rowerowe i wiele innych atrakcji sprawiają, że stolica Holandii jest idealnym miejscem zarówno na krótki weekend, jak i dłuższą wycieczkę. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzecie, wizyta do Amsterdamu będzie niezapomną wycieczką na całe życie.

Plan podróży:
 • Wylot: Warszawa Chopin 30.12.2023
 •   —  
 • Przylot: Amsterdam 30.12.2023
 •   —  
 • Wylot: Amsterdam 02.01.2024
 •   —  
 • Przylot: Warszawa Chopin 02.01.2024
 •   —  
Daty
Tam: 30.12.2023
Powrót: 02.01.2024
Pokaż wszystkie terminy
OBJAZD I WYPOCZYNEK

3 nocy

RODZAJ WYJAZDU

Wycieczki objazdowe

TRANSPORT

Samolot, autokar

CENA

2 869 zł. za osobę

Program wycieczki
Dzień 1

Zbiórka w Warszawie, na lotnisku Chopina przy stanowisku odpraw (w strefie „Biura Podróży”, w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska) na 2 godziny przed wylotem samolotu. Wylot do Amsterdamu. Przejazd do hotelu w Amsterdamie lub okolicach. Zakwaterowanie i czas na krótki odpoczynek. Przejazd komunikacją miejską do centrum (bilety komnikacji miejskej dodatkowo płatne). Spacer po centrum Amsterdamu. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do centrum miasta i spacer. Czas wolny na zakupy. Rejs po kanałach w Amsterdamie, podczas którego będziemy podróżować trzema głównymi kanałami, z których największe to Herengracht, Keizersgracht i Prinzengracht, połączone wieloma kanałami i małymi mostkami. Sto sześćdziesiąt kanałów o łącznej długości 75 km tworzy unikalną sieć połączeń pomiędzy poszczególnymi ulicami i jest ważnym szlakiem komunikacyjnym, a także normalnym miejscem zamieszkania mieszkańców państwa oraz barek. Rezydencjalna (w przypadku silny mróz lub niekorzystne warunki atmosferyczne). Dla chętnych wspólna kolacja w restauracji (za dopłatą). Powrót do hotelu na chwilę odpoczynku. O 21:00 przeniesiemy się do centrum Amsterdamu, aby powitać nowy rok na ulicach miasta. Powrót komunikacją miejską na nocleg do hotelu (pilot wyjaśni, jak poruszać się po mieście w ciągu dnia). Dla zainteresowanych uroczysta kolacja w hotelu (płatna dodatkowo w systemie rezerwacyjnym, szczegóły i ceny zostaną podane około września/października 2023).

Dzień 3

Po późnym śniadaniu przejazd komunikacją miejską do skansenu wiatraków Zaanse Schaans, gdzie można podziwiać typowe holenderskie zabytki oraz wziąć udział w pokazie wyrobu sera i holenderskich chodaków (możliwość zakupu). Powrót do Amsterdamu. Mały lunch – typowa holenderska przekąska BROODJE HARING lub kanapka ze śledziem (za dopłatą). Dla chętnych możliwość zwiedzanie Muzeum Heinekena i skosztowanie najsłynniejszego holenderskiego piwa. Dla chętnych – zwiedzanie Muzeum Erotyki (wstęp dla osób powyżej 16 roku życia, płatne bezpośrednio w kasie placówki). Spacer po dzielnicy czerwonych latarni (w związku z zakazem wycieczek grupowych dozwolone są wyłącznie spacery indywidualne). Powrót do hotelu na noc.

Dzień 4

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu ( bagaże zostaną złożone w przechowalni). Wizyta w najstarszej i najbardziej znanej szlifierni diamentów w Amsterdamie z bogatą kolekcją biżuterii, zegarków i oczywiście możliwością zakupów. Zwiedzanie Muzeum Narodowego – Riksmuseum z XVII – wieczną kolekcją malarstwa holenderskiego m.in. dzieła Remrandta van Rijn (Straż nocna, Żydowska narzeczona, Autoportret), Johanesa Vermeera ( Nalewająca mleko, Uliczka, Czytająca list), Steena, Halsa. Następnie powrót do hotelu po bagaże, transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski.

Koszt oferty

Daty
Wylot z (miasto):
Noce w hotelu
Typ posiłku
Cena
Daty
Wylot z (miasto):
Typ posiłku
Noce w hotelu
Cena
Tam: 30.12.2023
Powrót: 02.01.2024
Warszawa
3
Śniadania
2869 zł Cena za osobę w pokoju 2-osobowym

Cena obejmuje:

 • Przelot do Amsterdamu, opłaty lotniskowe
 • Zakwaterowanie w hotelu
 • Wyżywienie: Śniadania
 • Transfery Lotnisko – Hotel – Lotnisko
 • Program turystyczny, opiekę pilota oraz ubezpieczenie TU Europa (NW, KL, Assistance oraz bagaż)

Dodatkowo płatne:

 • Wydatki własne
 • Mini lunch
 • Zwiedzania Muzeum Heinekena
 • Wizyta do Muzeum Erotyki
 • Spacer po dzielnicy czerwonych latarni

Zobacz więcej

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
9.3
Gwarancja
Nowy Jork – miasto
8899 zł za osobę
Warszawa
07.05.2024-13.05.2024/ 5 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.6
Gwarancja
Gruzja
Historie Kaukazu: Gruzja
5499 zł za osobę
Warszawa
26.04.2024-06.05.2024/ 9 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
7.7
First Minute
Grecja
Kinetta Beach Resort and Spa 4*
3060 zł za osobę
Warszawa
30.05.2024-06.06.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.8
First Minute
Kefalonia, Grecja
Tesoro Blu Hotel & Spa 4*
4290 zł za osobę
Warszawa
13.06.2024-20.06.2024/ 7 nocy