Dziękujemy za wiadomość!

Będziemy w kontakcie już wkrótce!

Dziękujemy za subskrypcję!

Obiecujemy - żadnego spamu 🙂

Podziel się swoją opinią
Dziękujemy za komentarz!

Każda opinia jest dla nas ważna!

Strona główna / Lotniczy Sylwester w Rzymie

Lotniczy Sylwester w Rzymie

Rzym, stolica Włoch, to jedno z najbardziej fascynujących miast na świecie o bogatej historii sięgającej tysięcy lat wstecz. Miasto to pełne jest starożytnych zabytków, takich jak Koloseum, Forum Romanum i Pantheon, które przypominają o potędze i wielkości starożytnego Imperium Rzymskiego. W Rzymie można również podziwiać szereg imponujących kościołów, takich jak Bazylika św. Piotra w Watykanie, których architektura i sztuka są niezwykle imponujące. Wędrując ulicami Rzymu, można odkrywać urocze zaułki, fontanny i malownicze place, takie jak słynna Piazza di Spagna z Hiszpańskimi Schodami czy Piazza Navona z licznymi kawiarniami i artystami ulicznymi. Smakoszy zachwyci wykwintna włoska kuchnia, a w szczególności pyszne makarony, pizze i aromatyczna kawa.

Plan podróży:
 • Wylot: Warszawa Chopin 30.12.2023
 •   —  
 • Przylot: Rzym 30.12.2023
 •   —  
 • Wylot: Rzym 02.01.2024
 •   —  
 • Przylot: Warszawa 02.01.2024
 •   —  
Daty
Tam: 30.12.2023
Powrót: 02.01.2024
Pokaż wszystkie terminy
OBJAZD I WYPOCZYNEK

3 nocy

RODZAJ WYJAZDU

Wycieczki objazdowe

TRANSPORT

Samolot, autokar

CENA

3 040 zł. za osobę

Program wycieczki
Dzień 1

30.12.2023. Zapraszamy na niezapomnianą podróż do Rzymu! Rozpoczynamy zbiórkę na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw na 2 godziny przed planowanym wylotem samolotu. Nasza podróż rozpocznie się wylotem z Warszawy i przylotem do pięknego Rzymu. Po przylocie czeka na nas komfortowy transfer do hotelu, który jest oddalony od lotniska o około 60 km. Na miejscu będziemy mieli czas wolny, aby rozkoszować się atmosferą tego magicznego miasta. Wieczorem zapraszamy na pyszny obiadokolację w hotelu, gdzie będziecie mieli okazję delektować się wyjątkowymi smakami włoskiej kuchni. Cieszcie się przyjemną podróżą i niezapomnianymi wrażeniami podczas naszego pobytu w Rzymie!

Dzień 2

31.12.2023 Po wczesnym śniadaniu w hotelu, rozpoczniemy nasze zwiedzanie Rzymu, korzystając z komunikacji miejskiej. Naszą pierwszą atrakcją będą Muzea Watykańskie, które posiadają jedno z największych zbiorów sztuki na świecie, obejmujące eksponaty od antyku po wiek dwudziesty. Niezwykłym punktem będzie odwiedzenie Kaplicy Sykstyńskiej z jej słynnymi freskami namalowanymi przez Michała Anioła. Kolejnym punktem naszego programu będzie zwiedzanie Bazyliki św. Piotra, gdzie szczególną uwagę zwrócimy na Pietę Michała Anioła – niesamowity posąg, oraz na wspaniały baldachim zaprojektowany przez Berniniego. Będziemy mieli także możliwość odwiedzenia grobu św. Jana Pawła II. Zwiedzanie zakończymy ponowną wizytą w Bazylice św. Piotra na Watykanie. W tym dniu nie będzie zaplanowane obiadokolacji w hotelu (dotyczy to osób, które nie wykupiły tej opcji). Po zwiedzaniu będziecie mieć czas wolny, a następnie wrócimy do hotelu, gdzie będziecie mieli czas na przygotowanie się do kolacji sylwestrowej, która będzie dodatkowo płatna. Kolacja rozpocznie się około godziny 21:00. Cieszcie się pięknymi miejscami, które odwiedzimy i niezapomnianym wieczorem sylwestrowym w Rzymie!

Dzień 3

01.01.2024 Po naszym porannym śniadaniu, udajemy się na uroczyste nabożeństwo noworoczne w Watykanie, które zakończy się błogosławieństwem „Urbi et Orbi”. To wyjątkowe doświadczenie, które pozwoli nam wziąć udział w ważnym wydarzeniu religijnym. Następnie zapraszamy na fascynujący spacer po Rzymie, który obfituje w liczne zabytki i urokliwe miejsca. Naszym pierwszym przystankiem będzie Plac Navona, gdzie podziwiać będziemy malownicze fontanny i artystyczną atmosferę tego miejsca. Kolejno odwiedzimy Plac Hiszpański z charakterystyczną fontanną Barcaccia w kształcie łodzi oraz zachwycimy się słynnymi Schodami Hiszpańskimi z ich kaskadą balustrad i balkonów. Nie możemy też przegapić słynnej Fontanny di Trevi, która z pewnością zostawi w naszej pamięci niezapomniane wrażenia. Nasz spacer będzie kontynuowany wśród śladów starożytnych Rzymian, odwiedzając Panteon, Kapitol, Forum Romanum oraz zachwycające Koloseum (zwiedzanie z zewnątrz). Nasza wędrówka zakończy się przy Łuku Konstantyna, gdzie również podziwiać będziemy te historyczne ruiny (dojazdy komunikacją miejską). Po pełnym wrażeń dniu powrócimy do hotelu, gdzie spędzimy noc i skosztujemy obiadokolacji. Cieszmy się wspólnie tym wyjątkowym dniem w Rzymie, poznając jego niezwykłe miejsca i atmosferę!

Dzień 4

02.01.2024 Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. (Trasa ok. 60 km). Przylot do Warszawy.

Koszt oferty

Daty
Wylot z (miasto):
Noce w hotelu
Typ posiłku
Cena
Daty
Wylot z (miasto):
Typ posiłku
Noce w hotelu
Cena
Tam: 30.12.2023
Powrót: 02.01.2024
Warszawa
3
Śniadania
3040 zł Cena za osobę w pokoju 2-osobowym

Cena obejmuje:

 • Bezpośredni przelot samolotem do/ z Rzymu, opłaty lotniskowe
 • Transfery Lotnisko-Hotel-Lotnisko
 • Zakwaterowanie w hotelu 3*
 • Wyżywienie: Śniadania
 • Program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota oraz ubezpieczenie TU Europa SA (NNW, KL, Assistance i bagaż)

Dodatkowo płatne:

 • Wydatki własne
 • Obiadokolacje
 • Tour Guide System

Zobacz więcej

PRZECZYTAJ WIĘCEJ
7.2
First Minute
Sardynia, Włochy
Nicolaus Club Baia delle Mimose 4*
3650 zł za osobę
Warszawa
10.06.2024-17.06.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.4
Gwarancja
Włochy
Sport Hotel San Vigilio 4*
4890 zł za osobę
Warszawa
20.01.2024-27.01.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
9.4
Gwarancja
Włochy
Salvadori Hotel 4*
7355 zł za osobę
Warszawa
13.01.2024-20.01.2024/ 7 nocy
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
8.9
Gwarancja
4, Włochy
Monte Giner 4*
5319 zł za osobę
Warszawa
13.01.2024-20.01.2024/ 7 nocy